KURUMSAL

Modern, kaliteli, özenli bir eğitim...

DAHA İYİ BİR EĞİTİM GÖRESİNİZ DİYE!

Sizin için varız, sizin için buradayız...

HAKKIMIZDA

Simetri Eğitim Kurumları, ülkesine ve insanlığa faydalı bir nesil yetiştirmek adına; ortaokul ve lise öğrencilerinin başarılarını arttırarak yükseköğretime iyi bir başlangıç yapmalarını sağlayan özel bir eğitim kurumudur.

MİSYONUMUZ

Asırlar boyu dünya coğrafyasını bilim ve medeniyetle tanıştıran bu milletin çocuklarına, sahip oldukları gücü hatırlatmayı; yeniden insanlığa hizmet edecek motivasyonu kazanmalarını sağlamayı amaç edindik.

VİZYONUMUZ

Uyguladığı modern eğitim tekniğiyle öğrencilerine üst düzey başarı sağlayan kurumumuzu ülke genelinde bir ‘marka’ haline getirmeyi ve diğer eğitim kurumları için ilham kaynağı olmayı hedefliyoruz.

Tel: 0 (362) 230 30 55 - E-Posta bilgi@simetriegitimkurumlari.com

Kayıt yaptırmak için bizi arayabilir, e-posta gönderebilir ya da "Kayıt" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. ÖN KAYIT BAŞVURUSU

ÜLKESİNE VE İNSANLIĞA FAYDALI BİR NESİL
YETİŞTİRMEK ADINA YOLA ÇIKTIK

Her zafer bir serüvenle başlar!.. Fakat her serüvenin sonu zafer değildir… Ancak yolu bilen rehberlerle yapacağınız yolculuğun sonu mutlak zaferdir. Biz, bu ülkenin çocuklarının başarılı bir geleceğe sahip olmalarını bir hedef, bir ’zafer’ olarak belirledik. Çizdiğimiz rota, bizi şu anki başlangıç noktasına getirdi ve Simetri Eğitim Kurumları’nı hayata geçirdik.
Ülkesine ve insanlığa faydalı bir nesil yetiştirmek adına yola çıktık. Asırlar boyu dünya coğrafyasını bilim ve medeniyetle tanıştıran bu milletin çocuklarına, sahip oldukları gücü hatırlatmayı; yeniden insanlığa hizmet edecek motivasyonu kazanmalarını sağlamayı amaç edindik.
Bizler eğitimciyiz… Sorumluluğumuz büyük… Çünkü kelimenin tam anlamıyla ‘insan’ yetiştiriyoruz. Bize emanet edilen her öğrencinin geleceğinde izimizin ve imzamızın olduğunu düşündüğümüzde yükümüz artıyor, yaptığımız işin ne denli büyük bir sorumluluk gerektirdiğini bize hatırlatıyor. Ancak kurum olarak taşıdığımız prensipler, birlikte çalıştığımız eğitimcilerin alanlarındaki uzmanlıkları ve görevimizi layıkıyla yapma konusunda gösterdiğimiz hassasiyet, bu zorlu yolda yükümüzü bir nebze de olsa hafifletiyor. Bir yandan çocuklarımızın geleceklerini şekillendirmelerinde önemli bir rol aldığımızı düşünmek, yaptığımız işin ne denli ciddi olduğunu bizlere hatırlatırken; öte yandan her bir öğrencimizin gelecekte iyi yerlere geldiklerini gördüğümüzde yaşayacağımız iftihar duygusu bizi motive ediyor.
Bu ülkenin refahı ve insanlığımızın geleceği adına.
Onur ve iftiharla…

Murat Babat Simetri Eğitim Kurumları - Yönetici