10 kişilik özel sınıflar

Öğrencilerimizin eğitimiyle daha yakından ilgilenebilmek için, kalabalıktan, gürültüden ve dikkat dağınıklığından uzak bir ortamda; 10 kişilik özel sınıflarda eğitim imkanı sunuyoruz.

Özel ders tadında birebir ders imkanı

Kalabalıktan arındırılmış sınıflarda eğitim gören öğrencilerimizin kişisel becerilerini gözlemliyor, bireysel farklılıkları dikkate alarak her öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenip, ‘özel ders’ tadında birebir eğitim veriyoruz.

Zoru kolaylaştıran muhteşem eğitim sistemi

Sadece bugünü değil, üniversite hayatındaki zorlu çalışma dönemlerini de göz önünde bulundurarak, öğrencilerimize öğrenme azmi kazandıracak, çalışmayı sevdirecek bir müfredat yürütüyoruz. Başarıyı kolay hale getiren eğitim metodumuz sayesinde, ders çalışmak ‘işkence’ olmaktan çıkıyor.

Alanında uzman öğretmen kadrosu

Sorumluluğunun bilincinde, insan yetiştirme gayretinde, yetiştirdiği öğrencileri mukaddes bir emanet olarak gören; alanında uzman öğretmen kadromuzla sizleri güvenli eğitimin adresine bekliyoruz.

Etkin danışmanlık hizmeti ve her öğrenciye özel eğitim koçluğu

Öğrencilerimizin kişisel becerilerini ve ilgi alanlarını tetkik ederek, üniversite tercihinde ve okul sonrası iş hayatlarında ‘zoraki’ ya da ‘mecburen’ değil, ‘severek, özümseyerek’ tercihler yapmalarını, mutlu ve faydalı bireyler olmalarını sağlıyoruz.

Etkinlik ve aktiviteler

Dersliklerde verilen eğitimin yanı sıra etkinlik ve aktivitelerle öğrencilerimize dolu dolu bir yaşam sunuyoruz.